Dnevni raspored trajanja nastavnih sati


Prijepodne

Posljepodne

sat

vrijeme

sat

vrijeme

0.

7:10-7:55

 

-

1.

8:00-8:45

0.

 -

2.

8:50-9:35

1.

13:30-14:15

3.

9:40-10:25

2.

14:20-15:05

4.

10:40-11:25

3.

15:10-15:55

5.

11:30-12:15

4.

16:10-16:55

6.

12:20-13:05

5.

17:00-17:45

7.

13:15-14:00

6.

17:50.18:35 

Učenici

Godišnji plan i program rada Vijeća učenika za 2015./2016. školsku godinu

  • PDF
  • Ispis
  • E-mail

 Godišnji plan i program rada Vijeća učenika za 2016./2017. školsku godinu

Rujan

Formiranje Vijeća učenika za tekuću školsku godinu

Izbor rukovodstva Vijeća učenika

Listopad

Sudjelovanje na seminarima (po pozivu)

Sudjelovanje na Danima kruha

Izrada projekata

Rasprava o pitanjima i problemima vezanim za nastavu

Studeni

Izbor predstavnika učenika za Vijeće roditelja

Obilježavanje Dana prava djeteta (20. studeni)

Prosinac

Obilježavanje Svetog Nikole

Ukrašavanje škole povodom Božića

Obilježavanje Božićnih praznika

Siječanj

Analiza uspjeha Vijeća učenika na polugodištu

Veljača

Obilježavanje Dana zaljubljenih – Valentinovo (14. veljača)

Disciplina u školi – izostajanje s nastave, ometanje nastave, kršenje školskih pravila, prijedlozi za poboljšanje ili eventualno sankcioniranje učenika

Ožujak

Obilježavanje Dana žena (8. ožujak)

Obilježavanje Dana borbe protiv rasizma

Međusobni odnosi profesora i učenika

Travanj

Obilježavanje Dana planete zemlje

Svibanj

Izleti, posjete i druge izvannastavne aktivnosti

Lipanj

Analiza uspjeha Vijeća učenika na kraju drugog polugodišta

 

 

Ažurirano Srijeda, 12 Listopad 2016 15:51

 

Obilježen dan planeta Zemlje

Dana 22.04. 2015. učenici Srednje škole „Uskoplje“ organizirali su akciju čišćenja školskog dvorišta. Obilježavanje ovoga datuma ima namjeru podsjetiti ljude u kakvom je stanju priroda planeta na kojem žive, kao i da stanovništvu ukaže na probleme ekosustava, na zagađenje naseljenih mjesta i na to kako poboljšati kvalitet životne, školske i radne okoline usvajanjem zdravih stilova života.

 

Dani kruha 2014. – dani zahvalnosti za plodove zemlje

  • PDF
  • Ispis
  • E-mail

Učenici Srednje škole „Uskoplje“ sudjelovali su i ove godine na županijskom natjecanju „Dani kruha – dani zahvalnosti za plodove zemlje“ održanom u Jajcu 10. listopada 2014. godine. Na ovogodišnjoj smotri sudjelovalo je 25 ekipa osnovnih i srednjih škola s područja Srednjobosanske županije.

Prigodnim govorom u 10 sati otvorena je manifestacija Dani kruha nakon čega je upriličena svečana povorka kroz grad do crkve Uznesenja B. D. Marije gdje je održana sveta misa. Nakon svete mise učenici su zajedno sa profesorima predstavili svoja kreativna umjetnička djela od plodova zemlje.

Ažurirano Četvrtak, 04 Prosinac 2014 14:24

Više...

 

Humanitarna akcija Učeničkog vijeća Srednje škole "Uskoplje"

  • PDF
  • Ispis
  • E-mail

    Humanitarna božićna akcija 


Učeničko vijeće Srednje škole „Uskoplje“ organiziralo je povodom božićnih blagdana humanitarnu akciju prikupljanja osnovnih životnih namirnica. Naime, učenici su zahvaljujući dobrovoljnim prilozima stanovnika naše općine prikupili 17 paketa osnovnih životnih namirnica, koji su podijeljeni socijalno ugroženim obiteljima na području naše općine 20.12.2013. godine.

Sve namirnice stanovnici su mogli ostavljati u za to predviđene pakete, od 5.12.2013. do 18.12.2013. godine u sljedećim radnjama: “Tox”, “Nada”, “Paloč”, “Gruda”, “Stella”, u Uskoplju,“Dario” u Bistrici, i “Vinkić” u Pajić Polju. Učeničko vijeće Srednje škole “Uskoplje” zahvaljuje se svim vlasnicima i uposlenicima gore navedenih radnji na pomoći i suradnji u ovoj akciji. 

Ažurirano Srijeda, 22 Siječanj 2014 11:43

 

Učeničko vijeće popis

  • PDF
  • Ispis
  • E-mail

Vijeće učenika

2014./2015. školska godina

  1. Ivan Batinić I a
  2. Ivona Čurić I a
  3. Ivona Vrljić I b
  4. Iva Lozančić I b
  5. Antonela Matić I c
  6. Tomislav Jurleta I c
  7. Ružica Zečević I d
  8. Katarina Mišić I d
  9. Luka Bošnjak I e
  10. Stipan Jurina I e
  11. Nikolina Vidović II a
  12. Martin Oreč II a
  13. Nikolina Remić II b
  14. Ivona Dilber II b
  15. Zvonimir Jurleta II c
  16. Ana Rajić II c
  17. Jure Čurić II d
  18. Vlado Batinić II d
  19. Viktorija Glavaš II e
  20. Nikolina Sičaja II e
  21. Ivan Brkić II f
  22. Zvonimir Miličević II f
  23. Glorija Jurina III a
  24. Marko Batinić III a
  25. Nikolina LučićIII b
  26. Antonela Udovčić III b
  27. Danijela Glavaš III c
  28. Petar Pilić III c
  29. Emanuel Petričević III d
  30. Danijel RemićIII d
  31. Tomislav Glavaš III e
  32. Gabrijela Čelina III e
  33. Danijela Glibo IV a
  34. Marina Jurina IV a
  35. IV b
  36. IV b
  37. Ivan Vidović IV c
  38. Glorija Jozić IV c

Ažurirano Utorak, 09 Prosinac 2014 10:53

 

Stranica 1 od 2

 Slikovni rezultat za PISA 2018

Slikovni rezultat za PISA 2018

Škola provodi informacijski sustav za elektronsko izdavanje svjedodžbi i uvjerenja učenika
Podatci o uspjehu svih učenika dostupni na klik miša
Analiza školskih podataka putem interneta

Image