Ocjena: / 0
LošeOdlično

David ravnateljDobro došli na web stranice Srednje škole "Uskoplje" Veliko nam je zadovoljstvo što Vam na web stranicama možemo predstaviti uskopaljsku srednju školu. Srednje obrazovanje u našoj Općini datira od 1972. godine kada je osnovan „Srednjoškolski centar Jura Mikulić“ Tijekom domovinskog rata prestaje s radom školske 1991./1992. godine , da bi kao izraz težnji hrvatskog naroda za školom u kojoj će se djeca školovati na hrvatskom jeziku, nastavila s radom kao Srednja škola „Uskoplje“ od školske 1994./1995. godine .Škola je osnovana 1994. Godine odlukom Općinskog vijeća Općine Uskoplje. Prvi učenici upisani su u školsku 1994./1995. godinu.

Ova web stranica je kao i sva sredstva informiranja i komuniciranja prozor u svijet, kako prošlosti, tako i suvremenosti, a svakako i pogled u budućnost. Web stranica škole ima svoju vrijednost i ulogu u informiranju o životu i radu škole. Pozivamo Vas da posjećujete naše stranice, otvoreni smo za suradnju i sve što će doprinijeti dobrobiti naše škole i djece.