Instrukcija o provođenju maturalnih i završnih ispita

Instrukcija Ministarstva obrazovanja,znanosti,mladih, kulture i sporta

Prijedlog plana upisa u prvi razred za školsku 2020/21. godinu

Raspored održavanja online nastave za period 20.4 do 24.4.2020 godine

Obavijest o sjednici nastavničkog vijeća

Prijedlog za upis u prvi razred za školsku 2020/21 godinu

Smjernice za vrednovanje i ocjenivanje učenika u srednjim školama županije Središnja Bosna

Naredba federalnog stožera civilne zaštite

Odluka o obustavi redovnog nastavnog procesa u SBK/KSB, za sve srednje škole

Informacija za učenike i roditelje iz ministarstva obrazovanja SBK/KSB

Naputak - uputa ministra obrazovanja, znanosti, mladih, kulture i sporta SBK/KSB

Online škola na daljinu platforma skole.sum.ba

Informacija za javnost ministra obrazovanja, znanosti, mladih,kulture i sporta SBK/KSB

Instrukcija ministra obrazovanja SBK/KSB oko održavanja dežurstava i unapređenja online nastave uslijed pandemije COVID-19

Ispitni rokovi i povjerenstva za mature i završne ispite za školsku 2019/20. godinu

Metodologija izrade maturalnog i zavrsnog rada

Kalendar rada SŠ "Uskoplje" u periodu od 18.12 do 13.1.2020 godine

Ne idi, sinko - Tea Franjić

Nominacija Miroslava Ristanovića za najboljeg učenika srednjih škola u FBiH u školskoj 2018./2019.

Prijava i raspored polaganja popravnih i završnih ispita za šk.2018/19.godinu

Popis učenika upisanih u prvi (I) razred za šk.2019/20.godinu po strukama i zanimanjima

NATJEČAJ ZA UPIS UČENIKA U PRVI (I) RAZRED SŠ"USKOPLJE" šk. 2019/2020.godina

PROLJETNI ISPITNI ROK ZA MATURE-GIMNAZIJA 2018/19 godina

Metodologija izrade maturalnog i završnog rada

ISPITNI ROKOVI I POVJERENSTVA ZA MATURE I ZAVRSNE ISPITE šk 2018/19 GODINA

Kalendar rada za školsku 2018./2019. godinu

POVJERENSTVA ZA MATURE I ZAVRSNE ISPITE 2018 GODINA

ISPITNI ROKOVI ZA MATURE I ZAVRŠNE ISPITE 2018 GODINA

Obavijest o sjednici Nastavničkog vijeća

Povjerenstva za mature i završne ispite 2017.

Ispitni rokovi za mature i završne ispite 2017.

Kalendar rada za školsku 2016./2017. godinu

Raspored polaganja ispita za polaznike-izvanredne kandidate u školskoj 2016/17. godini

Statistički pregled za razdoblje 2010.-2016.

Pravilnik o kućnom redu škole

Metodologija izrade maturalnog i završnog rada

Božični program Srednje škole "Uskoplje"

Dana 20.prosinca 2019. godine u prostorijama Centra za obrazovanje i kulturu  G.Vakuf-Uskoplje održan je prigodni Božićni program Srednje škole"Uskoplje" pod nazivom "Isusov rođendan. Režiju i scenarij božićnog programa pripremile su profesorica Nikolina Tirić, kazališni dio programa i profesorica Biljana Glibo zajedno s zborom "Uskopaljke" glazbeni dio programa. U božićnom programu sudjelovali su učenici prvih (I) ,drugih (II) i četvrtih (IV) razreda gimnazije Srednje škole "Uskoplje". Posebno iznenađenje večeri, "šlag na kraju" bio je glazbeni dio u kojem je sudjelovao zbor profesora pod ravnanjem profesorice Biljane Glibo.

Veliko hvala svim sudionicima programa, jer smo doživjeli predivnu adventsku , božičnu priču u našem Uskoplju.

Završetkom božičnog programa djelatnici Srednje škole "Uskoplje" uputili su se na svečani božični domjenak koji se održao u restoranu "Uskopaljski dvori". Božični domjenak počeo je prigodnim govorom ravnatelja škole Davida Perića. U govoru je upučena srdačna božična čestitka svim djelatnicima srednje škole "Uskoplje", te dat kratki osvrt na povijesni razvoj Srednje škole " Uskoplje". Prikladnim poklonima nagrađeni su djelatnici SŠ "Uskoplje" koji su zaslužni za dodatnu promociju srednje škole,a to su: prof. Biljana Glibo, prof.Nikolina Tirić, prof.Greta Kuna i prof. Marija Barnjak.

Svečani dio programa nastavio se u božičnom ozračju uz pjesmu, veselje i smijeh.

SRETAN I BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ žele djelatnici i uprava Srednje škole "Uskoplje".

Ažurirano Subota, 21 Prosinac 2019 13:43