Instrukcija o provođenju maturalnih i završnih ispita

Instrukcija Ministarstva obrazovanja,znanosti,mladih, kulture i sporta

Prijedlog plana upisa u prvi razred za školsku 2020/21. godinu

Raspored održavanja online nastave za period 20.4 do 24.4.2020 godine

Obavijest o sjednici nastavničkog vijeća

Prijedlog za upis u prvi razred za školsku 2020/21 godinu

Smjernice za vrednovanje i ocjenivanje učenika u srednjim školama županije Središnja Bosna

Naredba federalnog stožera civilne zaštite

Odluka o obustavi redovnog nastavnog procesa u SBK/KSB, za sve srednje škole

Informacija za učenike i roditelje iz ministarstva obrazovanja SBK/KSB

Naputak - uputa ministra obrazovanja, znanosti, mladih, kulture i sporta SBK/KSB

Online škola na daljinu platforma skole.sum.ba

Informacija za javnost ministra obrazovanja, znanosti, mladih,kulture i sporta SBK/KSB

Instrukcija ministra obrazovanja SBK/KSB oko održavanja dežurstava i unapređenja online nastave uslijed pandemije COVID-19

Ispitni rokovi i povjerenstva za mature i završne ispite za školsku 2019/20. godinu

Metodologija izrade maturalnog i zavrsnog rada

Kalendar rada SŠ "Uskoplje" u periodu od 18.12 do 13.1.2020 godine

Ne idi, sinko - Tea Franjić

Nominacija Miroslava Ristanovića za najboljeg učenika srednjih škola u FBiH u školskoj 2018./2019.

Prijava i raspored polaganja popravnih i završnih ispita za šk.2018/19.godinu

Popis učenika upisanih u prvi (I) razred za šk.2019/20.godinu po strukama i zanimanjima

NATJEČAJ ZA UPIS UČENIKA U PRVI (I) RAZRED SŠ"USKOPLJE" šk. 2019/2020.godina

PROLJETNI ISPITNI ROK ZA MATURE-GIMNAZIJA 2018/19 godina

Metodologija izrade maturalnog i završnog rada

ISPITNI ROKOVI I POVJERENSTVA ZA MATURE I ZAVRSNE ISPITE šk 2018/19 GODINA

Kalendar rada za školsku 2018./2019. godinu

POVJERENSTVA ZA MATURE I ZAVRSNE ISPITE 2018 GODINA

ISPITNI ROKOVI ZA MATURE I ZAVRŠNE ISPITE 2018 GODINA

Obavijest o sjednici Nastavničkog vijeća

Povjerenstva za mature i završne ispite 2017.

Ispitni rokovi za mature i završne ispite 2017.

Kalendar rada za školsku 2016./2017. godinu

Raspored polaganja ispita za polaznike-izvanredne kandidate u školskoj 2016/17. godini

Statistički pregled za razdoblje 2010.-2016.

Pravilnik o kućnom redu škole

Metodologija izrade maturalnog i završnog rada

Nastup učenice SŠ"Uskoplje" Maje Juričić na svjetskom karate prvenstvu u Čileu

Naša natjecateljica Maja Juričić sretno se vratila sa 11. SVJETSKOG PRVENSTVA za kadete, juniore i U21 koje se održalo u Santiagu de Čile. U konkurenciji je bilo 96 zemalja Svijeta i 1582 natjecatelja. Maja je završila natjecanje na 27.mjestu što je dobar rezultat te ušla među prvih 30 u kategoriji kate kadetkinje koji ostvaruju bodove u svjetskom poretku. Sretni smo jer je uz bodove s Europskog prvenstv prikupila i bodove sa Svjetskog.
Majin odlazak su uvelike olakšali naši sponzori kojima se ovim putem od srca zahvaljujemo!

Na prvom mjestu to su Hrvati iz Welsa koji su po prvi put organizirali Uskopaljsku večer u Hrvatskom domu. Druženje je između ostalog imalo i humanitarni karakter kojim su podržali Majin odlazak na SP i organizaciju Božićnog sajma u Uskoplju.

Također, želimo se zahvaliti našim prijateljima Zaštitarskoj tvrtki Bilić-Erić iz Zagreba koja je velikodušno podržala odlazak u Čile.

Među sponzorima treba istaknuti JP Elektroprivreda HZ HB dd Mostar, zatim gospodina Reinera i Enduro-Connection, DomNet, ŠGD Šume Središnje Bosne d.o.o. Donji Vakuf, Pizzeria “Roma”, str. “Nada”, Kavana “Zečaj” te se zahvaljujemo također na podršci rodbini i prijateljima!

Maja se trenutno priprema za Balkansko prvenstvo koje će se održati u Sloveniji 6.-8. prosinca 2019.

Želimo joj sreću!

Ažurirano Četvrtak, 21 Studeni 2019 13:48