Nastup srednje škole "Uskoplje" u tjednom programu "Uskopaljskih jeseni"

Srednja škola "Uskoplje" je imala svoju večer u tjednu "Uskopaljskih jeseni". Sudjelovali su učenici gimnazijskih odjela s dramskim i glazbenim radom u tim sekcijama.

Dramski program i konferansu je osmislila i uredila profesorica Greta Kuna. Konferansu je vodila učenica IIIa razreda, Valentina Bošnjak, u izravnom izričaju, a eho konferansu je obavljala Lora Mikulić, također učenica III a razreda. U igrokazu "Kombinacija boja" je  izrađena odora za glumce, a što je uradila gospođa Jasna Elez.

Igrali su učenici IIIa razreda: Ivan Pilić, Ana Crnov, Tijana Elez, Krešimir Škoro, Iva Arlović, Daria Glavaš, Lovro Lovrić, Daria Milić, te učenici IV b razreda: Matej Vejić, Andrea Pocrnja i Miroslav Ristanović.

U glazbenom dijelu koji je uredila profesorica Biljana Glibo izvedene su pjesme: " O jesenske duge noći" , Croatio iz duše te volim", "Lijepa li si". Solistica za prvu pjesmu bila je Iva Arlović, za drugu pjesmu solistice su bile: Tomislava Marinčić, Antonija Grubeša, Gloria Galić, Iva Jurina. Sve glazbene točke izvedene su uz pratnju benda "The Žohari".

Ažurirano Nedjelja, 03 Studeni 2019 15:59