LOGIKA JE IN - Aplikacija Kahoot

LOGIKA JE IN!

Učenici IIIa razreda gimnazije naše škole ponavljali su gradivo logike na novi način. Aplikacijom Kahoot profesorica Marija Barnjak je kreirala i provela natjecanje logičkih timova. Učenici su timski i na zabavan način svladali zahtjevno gradivo. Pobjednici su dobili zaslužene nagrade od najčistijih petica.

Srednja škola Uskoplje je jedna od opremljenijih škola u KSB s modernom informacijsko-računalnom tehnologijom koju učenici koriste u raznim prilikama. Učenici su dobrodošli da svoje ideje primjene moderne tehnologije i nastave kao i sve druge aktivnosti kojima bi poboljšali svoje školovanje iznesu u školskoj knjižnici koja je mjesto razmjene znanja i informacija.

KREATIVNI SAT KNJIŽNICE je svake srijede od 13:00-14:00! Dobro došli!