Maturalna zabava SŠ "Uskoplje", školska 2018/2019.

U subotu 18.svibnja 2019.upriličena je maturalna zabava maturantica i maturanata Srednje škole "Uskoplje", generacija 2018/2019. u svadbenom salonu "Stojanović"  na Trnovači, G.Vakuf-Uskoplje. Maturanti su zabavnim programom obilježili svoje druženje prema prije usuglašenom scenariju.

Kao i prethodnih godina, večer je počela slikanjem maturalnih parova, uslijedio je maturalni ples. Ravnatelj je pozdravio maturante,zaželio lijep provod i nagradio učenike generacije prigodnim poklonima. Razrednice i razrednici su predstavili maturante po odjelima i počela je zabava. Program se sastojao od par zabavnih igara koje su obavljene na opće zadovoljstvo svih nazočnih.

Maturantice i maturanti su se zahvalili svima koji su zaslužni za uspješan završetak njihovog srednjoškolskog obrazovanja i naravno donatorima koji su im svojom potporom omogućili ovakvu gala večer.