Oglasna ploča

Popis prijavljenih učenika za upis u prvi razred Srednje škole"Uskoplje" u školskoj 2020./2021. godini

Natječaj za upis redovitih učenika u prvi razred srednjih škola  SBK/KSB u školskoj 2020./2021. godini

Preporuka Ministarstva obrazovanja SBŽ oko organiziranja maturalnih zabava i mimohoda maturanata u školskoj 2019/2020. godini

Instrukcija o provođenju maturalnih i završnih ispita

Instrukcija Ministarstva obrazovanja,znanosti,mladih, kulture i sporta

Prijedlog plana upisa u prvi razred za školsku 2020/21. godinu

Raspored održavanja online nastave za period 20.4 do 24.4.2020 godine 

Obavijest o sjednici nastavničkog vijeća

Prijedlog za upis u prvi razred za školsku 2020/21 godinu

Smjernice za vrednovanje i ocjenivanje učenika u srednjim školama županije Središnja Bosna

Naredba federalnog stožera civilne zaštite

Odluka o obustavi redovnog nastavnog procesa u SBK/KSB, za sve srednje škole

Informacija za učenike i roditelje iz ministarstva obrazovanja SBK/KSB

Naputak - uputa ministra obrazovanja, znanosti, mladih, kulture i sporta SBK/KSB

Online škola na daljinu platforma skole.sum.ba 

Informacija za javnost ministra obrazovanja, znanosti, mladih,kulture i sporta SBK/KSB

Instrukcija ministra obrazovanja SBK/KSB oko održavanja dežurstava i unapređenja online nastave uslijed pandemije COVID-19 

Ispitni rokovi i povjerenstva za mature i završne ispite za školsku 2019/20. godinu

Metodologija izrade maturalnog i zavrsnog rada

Kalendar rada SŠ "Uskoplje" u periodu od 18.12 do 13.1.2020 godine

Ne idi, sinko - Tea Franjić

Nominacija Miroslava Ristanovića za najboljeg učenika srednjih škola u FBiH u školskoj 2018./2019.

Prijava i raspored polaganja popravnih i završnih ispita za šk.2018/19.godinu

Popis učenika upisanih u prvi (I) razred za šk.2019/20.godinu po strukama i zanimanjima

NATJEČAJ ZA UPIS UČENIKA U PRVI (I) RAZRED SŠ"USKOPLJE" šk. 2019/2020.godina

PROLJETNI ISPITNI ROK ZA MATURE-GIMNAZIJA 2018/19 godina

Metodologija izrade maturalnog i završnog rada 

ISPITNI ROKOVI I POVJERENSTVA ZA MATURE I ZAVRSNE ISPITE šk 2018/19 GODINA

Kalendar rada za školsku 2018./2019. godinu

POVJERENSTVA ZA MATURE I ZAVRSNE ISPITE 2018 GODINA

ISPITNI ROKOVI ZA MATURE I ZAVRŠNE ISPITE 2018 GODINA

Obavijest o sjednici Nastavničkog vijeća

Povjerenstva za mature i završne ispite 2017.

Ispitni rokovi za mature i završne ispite 2017.

Kalendar rada za školsku 2016./2017. godinu

Raspored polaganja ispita za polaznike-izvanredne kandidate u školskoj 2016/17. godini

Statistički pregled za razdoblje 2010.-2016.

Pravilnik o kućnom redu škole

Metodologija izrade maturalnog i završnog rada

Odjelna vijeća

POPIS PREDSJEDNIKA ODJELNIH VIJEĆA ZA ŠK. 2019./20. GODINI

PREDSJEDNICA RAZREDNIH VIJEĆA ZA PRVE RAZREDE JE  GABRIJELA PETROVIĆ
PREDSJEDNICA RAZREDNIH VIJEĆA ZA DRUGE RAZREDE JE MARJANA ŠIMIĆ.
PREDSJEDNICA RAZREDNIH VIJEĆA ZA TREĆE  RAZREDE JE DRAGANA GALIĆ.
PREDSJEDNICA RAZREDNIH VIJEĆA ZA ČETVRTE RAZREDA JE DUBRAVKA KUBAT.




 

 Slikovni rezultat za PISA 2018

Slikovni rezultat za PISA 2018

Škola provodi informacijski sustav za elektronsko izdavanje svjedodžbi i uvjerenja učenika
Podatci o uspjehu svih učenika dostupni na klik miša
Analiza školskih podataka putem interneta