Sudjelovanje dramske sekcije Srednje škole"Uskoplje" na dramskom stvaralaštvu BIH

  • PDF
  • Ispis
  • E-mail

Dana 17.travnja članovi dramske sekcije naše škole u Konjicu su sudjelovali na 16. festivalu srednjobosanskog dramskog stvaralaštva BiH.

Naši učenici su se predstavili predstavom ,,Razgovor ugodni naroda običnog'' u realizaciji prof. Grete Kuna. Među ostalima sudjelovali su: Stjepana Arlović,Sara Petrović,Monika Grubeša,Ivana Batinić,Antonela Matić,Ana Radić,Marija Katović,Viktor Šekerija,Ilija Brizar,Mihaela Bagarić,Renata Radić i David Udovčić.

Nismo ostali na okruglom stolu,imali smo obveza ujutro pa naša predstava nije iskomentirana,samo smo dobili zahvalnicu za sudjelovanje na festivalu.

Učenici su pokazali svoje umijeće,bili su na nivou svoje zadaće,što je za svaku pohvalu.

Dana 5. svibnja članovi dramske sekcije naše škole u Bugojnu su sudjelovali na 1. festvalu dramskih minijatura.

Naši učenici su se predstavili predstavom ,,10 bračnih zapovijedi' u realizaciji prof. Grete Kuna.Među ostalima sudjelovali su: Mihaela Bagarić, David Udovčić i Renata Radić.

Nakon održanog okruglog stola podijeljene su nagrade. Naši učenici su dobili nagradu za entuzijazam i ujednačenu igru i ovom prigodom su pokazali svoje umijeće,bili su na nivou svoje zadaće,što je za svaku pohvalu.