SUDJELOVANJE SREDNJE ŠKOLE „USKOPLJE“ NA 21. USKOPALJSKIM JESENIMA

  • PDF
  • Ispis
  • E-mail

Dana 24. listopada 2017. održana je humoristična predstava pod nazivom „Razgovor ugodni naroda običnog“ u sklopu XXI. Uskopaljskih jeseni. Predstavu je pripremila dramska sekcija naše škole pod vodstvom prof. Grete Kuna.

Članovi dramske sekcije učenici su trećih i četvrtih razreda medicinske škole: Stjepana Arlović, Renata Radić, Antonela Matić, Mihaela Bagarić, Sara Petrović, Ana Radić, Ivana Batinić, Monika Grubeša, Marija Katović, Ilija Brizar, Viktor Šekerija i David Udovčić.

Učenici su se dobro pripremili i uskladili, te tako predstavu iznijeli na najbolji mogući način. Publika je uvidjela silni trud naših učenika i nagradila ih gromoglasnim pljeskom.

Osim dramske sekcije, ove su godine nastupili i učenici glazbene sekcije pod ravnateljstvom prof.Biljane Glibo. Glazbena sekcija je izvela dvije pjesme: La musica di notte i Dođite,pjevajte.

Glazbena skupina  djeluje u školi i njen je rad oživjela  profesorica, zajedno sa učenicama. A one su: Anja Grabovac, Lora Mikulić, Barbara Vuković, Valentina Bojić-Crnjak, Daria Milić, Daria Glavaš, Elena Bodrušić, Glorija Galić, Iva Nikolić, Iva Udovčić, Ivana Herceg, Jelena Grubeša, Katarina Juričević, Ana Crnov, Kristina Škraba, Lorena Marinčić, Marija Bandić, Marija Žulj, Mia Bagarić, Monika Čurić, Nada Ivančić, Stella Janković, Tomislava Komarac, Tomislava Marinčić, Valentina Sesar, Valerija Prskalo, Kristina Herceg, Franciska Žulj, Ivana Jezidžić, Katarina Đebro, Tiana Rajić, Ilijana Grabovac, Laura Pocrnja, Iva Arlović i Petranela Ljubas. Pjevačice je na klaviru pratio Ivan Pilić, dok je Marko Šimić izveo solo točku na gitari.


Ažurirano Nedjelja, 05 Studeni 2017 12:51