RASPORED ODRŽAVANJA ISPITA ZA IZVANREDNE POLAZNIKE U LIPANJSKOM ROKU 2017.

  • PDF
  • Ispis
  • E-mail

RASPORED ODRŽAVANJA ISPITA U LIPANJSKOM ROKU

 OD 19. DO 30. LIPNJA 2017. GODINE

Povjerenstvo za zdravstvo i ekonomiju i trgovinu: Nada Matijanić i Anita Perić

 

ČETVRTAK 22. 6. 2017.

9:00 Marjana Šimić                Hrvatski jezik PISMENI DIO  (Duraković Lejla, Kuko Edina, Šehić Melisa, Tajar Lamija, Hero Mehrija, Prskalo Patricija, Aiša Dizdar,

                                           Mlivo Adela i Ilhana, Abid Karamustafić )

11:00 Marjana Šimić              Hrvatski jezik USMENI DIO (Duraković Lejla, Kuko Edina, Šehić Melisa, Tajar Lamija, Hero Mehrija, Prskalo Patricija, Aiša Dizdar, 

                                           Mlivo Adela i Ilhana, Abid Karamustafić))


PETAK 23.6.2017.

9:00 Ružica Pilić                      Metodika zdravstvenog odgoja  (Šijak, Dizdar)

                                            Zdravstvena njega (Šijak, Dizdar, Hero, Šehić, Kuko, Duraković, Mlivo A. i I., Karamustafić)

10:30 Marija Pocrnja               Gospodarstvo (Prskalo)

                                            Poduzetništvo (Prskalo)

 

PONEDJELJAK 26.6.2017.

10:00 Marija Pocrnja              Marketing (Prskalo)

                                           Statistika (Prskalo)

                                           Izborni predmet (Prskalo)

 

UTORAK 27.6.2017.

8:00 Ana Novaković               Patologija s patofiziologijom (Tajar, Šehić, Kuko, Duraković, Mlivo I. i A.)

                                           Medicinska mikrobiologija s epidemiologijom (Šehić, Kuko, Duraković, Mlivo I. i A.)

                                           Klinička medicina (Hero, Dizdar, Karamustafić)

                                           Farmakologija (Hero, Karamustafić)

                                           Socijalna medicina, zdravlje i okoliš (Dizdar)

                                           Hitni medicinski postupci (Dizdar)

10:00 Brane Matijanić            Gospodarsko pravo (Prskalo)

10:20 Marija Pocrnja              Knjigovodstvo s bilanciranjem (Prskalo)

 

SRIJEDA 28.6.2017.

9:00 Mile Beljo                       Latinski jezik pismeni dio (Duraković, Kuko)

10: 00 Zorica Bujak                Kemija i biokemija (Kuko, Duraković, Šehić, Hero, Mlivo A. i I.)

11: 00 Ratko Kolovrat            Povijest (Kuko)

11:15 Verica Malinar               Geografija (Duraković, Kuko, Prskalo)

12:00 Marija Ljubas                Matematika pismeni dio (Prskalo, Tihak)

13: 00 Mile Beljo                    Latinski jezik usmeni dio (Duraković, Kuko)

14:00 Marija Ljubas                Matematika usmeni dio (Prskalo i Tihak)

 

ČETVRTAK 29. 6. 2017.

9:00 Klaudija Ribić                  Zdravstvena psihologija (Hero, Karamustafić)

9: 20 Anita Perić                     Pedagogija (Hero, Karamustafić)

9:40 Ivana Ivančić                   Biologija (Kuko, Duraković)

10:00 Alojz Bandić                  Fizika (Duraković, Kuko)

10:30 Milenko Lončar              Vjeronauk (Prskalo)

10:45 Josip Šarčević               Tjelesna i zdravstvena kultura (Prskalo)

11:00 Marija Pocrnja               Politika i gospodarstvo i demokracija i ljudska prava (Šijak, Dizdar)

11:30 Dubravka Kubat            Njemački jezik pismeni dio (Prskalo)

13:00 Dubravka Kubat            Njemački jezik (Prskalo)

Ažurirano Srijeda, 21 Lipanj 2017 14:52

 

 Slikovni rezultat za PISA 2018

Slikovni rezultat za PISA 2018

Škola provodi informacijski sustav za elektronsko izdavanje svjedodžbi i uvjerenja učenika
Podatci o uspjehu svih učenika dostupni na klik miša
Analiza školskih podataka putem interneta