RASPORED ODRŽAVANJA ISPITA ZA IZVANREDNE POLAZNIKE U TRAVANJSKOM ROKU

  • PDF
  • Ispis
  • E-mail


RASPORED ODRŽAVANJA ISPITA ZA POLAZNIKE U IZVANREDNOM ROKU
OD 7. DO 12. TRAVNJA 2017. GODINE


Povjerenstvo za zdravstvo, ekonomiju i trgovinu: Nada Matijanić i Anita Perić, zmajena za sve članove povjerenstva Tomislav Medvidović


PETAK 7.4.2017.


14:00 Marjana Šimić Hrvatski jezik PISMENI DIO (Husić , Hađić , Šijak i Dizdar )
17:00 Marjana Šimić Hrvatski jezik USMENI DIO (Husić , Hađić , Šijak i Dizdar )


SUBOTA 8.4.2017.


9:00 Ana Novaković:    – Anatomija i fiziologija (Ugarak, Husić, Šehić, Duraković i Kuko)
                                 - Klinička medicina (Hađić i Šijak)
                                 - Socijalna medicina, zdravlje i okoliš (Hađić i Šijak)
                                 - Hitni medicinski postupci ( Hađić i Šijak)
10:30 Ivana Ivančić -  Higijena/ Biologija (Tihak i Husić)

10:50 Anita Perić - Pedagogija (Dizdar)
11:00 Marija Ljubas  - Matematika pismeni dio (Prskalo, Tihak?)
13:00 Marija Ljubas -  Matematika usmeni dio (Prskalo i Tihak)


PONEDJELJAK 10.4.2017.


11:30 Dragana Galić Engleski jezik pismeni dio (Tihak)
13:05 Dragana Galić Engleski jezik usmeni dio (Tihak)

14:00 Marija Pocrnja - Politika i gospodarstvo i demokracija i ljudska prava (Hađić)

                                - Gospodarstvo (Prskalo)
                               -   Poduzetništvo (Prskalo)
                              -   Knjigovodstvo s bilanciranjem (Prskalo)
14:30 Zorica Bujak - Kemija i biokemija (Husić i Dizdar)
                             - Tehnologija s ekologijom (Prskalo)

UTORAK 11.4.2017.


11:30 Ružica Pilić -  Metodika zdravstvenog odgoja (Hađić)
                           - Zdravstvena njega (Hađić, Ugarak, Husić)
13:05 Mile Beljo - Latinski jezik pismeni dio(Husić)

14:00 Klaudija Ribić  - zdravstvena psihologija (Dizdar)
14:15 Marija Pocrnja  - Dioničko gospodarstvo (Prskalo)
                                - Izborni predmet (Prskalo)
15: 00 Mile Beljo Latinski jezik usmeni dio (Husić)


SRIJEDA 12.4.2017.


13:05 Dubravka Kubat  - Njemački jezik pismeni dio (Prskalo)
14:00 Hrvoje Vuković - Informatika (Prskalo)
14:15 Verica Malinar -  Geografija (Husić, Prskalo)
15:00 Dubravka Kubat -  Njemački jezik (Prskalo)

 


Povjerenstvo za elektrotehniku, osobne usluge, ugostiteljstvo i turizam:
Milenko Lončar i Verica Malinar, zamjena za članove povjerenstva Anita Perić


PONEDJELJAK 10.4.2017.
14:00 Renata Trbara - Praktična nastava iz frizerstva (Kajić)
                              - Vježbe iz frizerstva (Kajić)


UTORAK 11.4.2017.
14:00 Zorica Bujak - Frizerstvo s estetikom i vlasuljarstvom (Kajić)
                            - Primjenjena kemija (Kajić)

Ažurirano Utorak, 11 Travanj 2017 22:26

 

 Slikovni rezultat za PISA 2018

Slikovni rezultat za PISA 2018

Škola provodi informacijski sustav za elektronsko izdavanje svjedodžbi i uvjerenja učenika
Podatci o uspjehu svih učenika dostupni na klik miša
Analiza školskih podataka putem interneta