Raspored polaganja ispita za izvanredne polaznike u zimskom roku 2015./16.

  • PDF
  • Ispis
  • E-mail

RASPORED ODRŽAVANJA ISPITA U ZIMSKOM ROKU  2015./2016.

Za izvanredne polaznike


Povjerenstvo za zdravstvo i strojarstvo ( Nada Matijanić i Žana Sučić)

PETAK 11. 12. 2015.

14:00 Socijalna medicina, zdravlje i okoliš (Musić)

14: 30 Hitni medicinski postupci (Musić)

SUBOTA 12.12. 2015. (Zamjena člana povjerenstva: Dubravka Kubat)

8:00  Hrvatski jezik:    PRVI RAZRED MEDICINSKE (Ramić, Saračević, Smajić, Mršić, Lipotak, Milanović, Hađić, Mešan)

DRUGI RAZRED MEDICINSKE (Sijamija, Đelilović)

                                   ČETVRTI RAZRED MEDICINSKE (Musić)

10:00 Kemija i biokemija  - PRVI RAZRED MED. Ramić, Saračević, Smajić, Mršić, Lipotak, Milanović, Hađić, Mešan

                                   DRUGI RAZRED MED. (Tirić, Đelilović, Sijamija)

12:00 Geografija (Sijamija)

12: 20 Fizika(Sijamija)

12: 40 Engleski jezik (Musić)

13: 00 Tjelesna i zdravstvena kultura (Musić)

13: 20 Politika i gospodarstvo i demokracija i ljudska prava (Musić)

13:40 Biologija (Sijamija)

 

UTORAK 14. 12. 2015.

14:00 Latinski jezik (Sijamija, Mešan, Ramić, Hađić)

15:00 Islamski vjeronauk (Musić)

SRIJEDA 16. 12. 2015.

            14:00 Praktična nastava obrade i montaže (Bandić)

            14:20 Tehničko crtanje i

14:40 Tehnologija obrade i montaže

15:00 Tehnička mehanika

15: 20Tehnički materijali (Bandić)

ČETVRTAK  17.12. 2015.

14:00 Zdravstvena njega PRVI RAZRED MEDICINSKE (Ramić, Saračević, Smajić, Mršić, Lipotak, Milanović, Hađić, Mešan)

                                    DRUGI RAZRED (Tirić, Đelilović i Sijamija)

16:00 Metodika zdravstvenog odgoja (Musić)

PETAK 18. 12. 2015.

14:00 Anatomija i fiziologija: (Ramić, Saračević, Smajić, Mršić, Lipotak, Milanović, Hađić, Mešan)

            15:00 Klinička medicina (Musić)

            15:30 Patologija s patofiziologijom (Tirić, Đelilović, Sijamija)

            16:00 Medicinska mikrobiologija s epidemiologijom( Tirić, Sijamija, Đelilović)

Povjerenstvo za osobne usluge (Milenko Lončar i Verica Malinar)

SUBOTA 12.12 2015.

            8:00 Praktična nastava iz frizerstva: PRVI razred: Ćehić

                                                                       DRUGI razred: Radić

                                                                       TREĆI razred: Bašić 

            9:00 Frizerstvo s estetikom i vlasuljarstvom

            9:30 Primijenjena kemija (Ćehić, Radić Bašić?)

10:00 Hrvatski jezik (Ćehić)

            10: 00 Politika i gospodarstvo i demokracija i ljudska prava (Radić)

Ažurirano Ponedjeljak, 07 Prosinac 2015 09:45

 

 Slikovni rezultat za PISA 2018

Slikovni rezultat za PISA 2018

Škola provodi informacijski sustav za elektronsko izdavanje svjedodžbi i uvjerenja učenika
Podatci o uspjehu svih učenika dostupni na klik miša
Analiza školskih podataka putem interneta