RASPORED POLAGANJA POPRAVNIH ISPITA ZA KOLOVOZ 2014.

  • PDF
  • Ispis
  • E-mail

PRIJAVA POPRAVNIH ISPITA BIT ĆE 11.KOLOVOZA OD 8,00 DO 12,00 RASPORED POLAGANJA  POPRAVNIH ISPITA ZA KOLOVOZ 2014.
POVJERENSTVO I. – I.b


1.    Predsjednica Dragana Galić- zamjena Dubravka Kubat
2.    Stalni član Marija Pocrnja
3.    Ispitivači: 1. Verica Malinar, 2. Marija Martinović, 3. Gabrijela Petrović


-     12.8. 2014. ( utorak)-  u 8,00 sati - zemljopis
                -  u 10,30 sati – pismeni matematika i njemački jezik
                      
-    13.8.2014 ( srijeda ) u 8,30 sati – usmeni matematika
-                      u 10,00  sati – njemački jezik            

POVJERENSTVO II. – I.c
1.    Predsjednica Verica Malinar
2.    Stalni član Dragana Galić
3.    Ispitivači: 1. Josip Meštrović, 2. Nada Matijanić
-    12.8. 2014. ( utorak) u 8,30 sati – pismeni matematika
-                            u 9,30 sati – tehničko crtanje i dokumentiranje                  
-    13.8.2014 ( srijeda ) u 9,30 sati – usmeni matematika                 

 

POVJERENSTVO III. – I.d
1.    Predsjednik Ratko Kolovrat
2.    Stalni član Marija Pocrnja
3.    Ispitivači: 1. Josip Meštrović, 2. Marija Martinović, 3. Marijana Šimić, 4. Josipa Tomić
-    12.8. 2014. ( utorak) u 8,30 sati – pismeni   matematika
-                       u 9,30 sati – pismeni hrvatski jezik
-                       u 10,30 sati – osnove elektrotehnike
-    13.8.2014 ( srijeda ) u 9,30 sati – usmeni hrvatski jezik
-                      u 10,00 sati – usmeni matematika
-                      U 11,00 sati – teh. crtanje i elementi strojeva           

POVJERENSTVO IV. – I.e
1.    Predsjednica Marija Pocrnja
2.    Stalni član Josip Barnjak
3.    Ispitivači: 1. Greta Kuna, 2. Nada Matijanić
-    12.8. 2014. ( utorak) u 8,30 sati – pismeni matematika
-                            u 9,30 sati – pismeni hrvatski jezik                  
-    13.8.2014 ( srijeda ) u 10,30 sati – usmeni matematika
-                      u 11,00 sati – usmeni hrvatski jezik
                     
POVJERENSTVO V. – I.f
1.    Predsjednik Josip Barnjak
2.    Stalni član Marija Pocrnja
3.    Ispitivači: 1. Josip Meštrović, 2. Greta Kuna, 3. Marija Martinović
-    12.8. 2014. ( utorak) u 8,30 sati – pismeni matematika
-                       u 9,30 sati – pismeni hrvatski jezik
-                       u 10,30 sati – tehničko crtanje
-    13.8.2014 ( srijeda ) u 9,00 sati – usmeni matematika
-                      u 9,30 sati – tehnička mehanika, tehnički materijali
-                      u 11,30 sati – usmeni hrvatski jezik

 

POVJERENSTVO VI. – II.a
1.    Predsjednica Dubravka Kubat
2.    Stalni član Gabrijela Petrović
3.    Ispitivači: 1. Luca Milišić, 2. Nada Matijanić
-    12.8. 2014. ( utorak) u 8,30 sati – pismeni hrvatski jezik
-                      u 9,30 sati – pismeni matematika           
-    14.8.2014 (četvrtak ) u 8,30 sati – usmeni hrvatski jezik
-                      u 9,00 sati – usmeni matematika            

POVJERENSTVO VII. – II.c
1.    Predsjednik Milenko Lončar
2.    Stalni član Josip Meštrović- zamjena Zorica Bujak
3.    Ispitivači: 1. Marija Martinović, 2. Luca Milišić
-    12.8. 2014. ( utorak) u 10,30 sati – pismeni hrvatski jezik
-                            u 11,30 sati – pismeni matematika                  
-    14.8.2014 ( srijeda ) u 9,00 sati – usmeni hrvatski jezik
-                      u 9,30 sati – usmeni matematika                      

 

POVJERENSTVO VIII. – II.d
1.    Predsjednik Josip Meštrović- zamjena Zorica Bujak
2.    Stalni član Milenko Lončar
3.    Ispitivači: 1. Josip Meštrović, 2. Nada Matijanić, 3. Marija Pocrnja, 4. Dubravka Kubat
-    12.8. 2014. ( utorak) u 9,30 sati – pismeni  njemački jezik
-                                       u 10,30 sati – pismeni matematika
-                       u 12,00 sati- elementi strojeva
-                                       u 12,30 sati – politika i gospodarstvo
-    13.8.2014 ( srijeda ) u 11,30 sati – usmeni matematika
-                      u 12,00 sati – usmeni njemački jezik                     

 

POVJERENSTVO IX. – II.e
1.    Predsjednica Zorica Bujak
2.    Stalni član Greta Kuna- zamjena Marjana Šimić
3.    Ispitivači: 1. Nada Matijanić, 2. Luca Milišić
-    12.8. 2014. ( utorak) u 10,30 sati – pismeni matematika
-                            u 12,30 sati – pismeni hrvatski jezik                  
-    13.8.2014 ( srijeda ) u 10,30 sati – usmeni hrvatski jezik
-                      u 12,30 sati – usmeni matematika                      

 

POVJERENSTVO X. – III. a
1.    Predsjednica Marija Martinović
2.    Stalni član Alojz Bandić
3.    Ispitivači: 1. Dragana Galić, 2. Verica Malinar
-    12.8. 2014. ( utorak) u 8,30 sati – pismeni engleski jezik                       
-                     
-    14.8.2014 ( četvrtak ) u 8,30 sati – usmeni engleski jezik
-                      u 9,00 sati – usmeni zemljopis                      

 

POVJERENSTVO XI. – III.b
1.    Predsjednik Alojz Bandić
2.    Stalni član Darijan Soldo
3.    Ispitivači: 1. Marija Martinović, 2. Verica Malinar
-    13.8. 2014. (srijeda) u 9,30 sati – pismeni matematika
-                               
-    14.8.2014 ( četvrtak ) u  9,00 sati - zemljopis       
-                                u 9,30 sati – usmeni matematika

 

POVJERENSTVO XII. – IIIc
1.    Predsjednik Darijan Soldo
2.    Stalni član Gabrijela Petrović
3.    Ispitivači: 1. Nada Matijanić,
-    13.8. 2014. ( srijeda)   u 11,30 sati – pismeni matematika
-                      
-    14.8.2014 ( četvrtak )   u 11,00 sati – usmeni matematika

 

POVJERENSTVO XIII. – III.d
1.    Predsjednica Marijana Šimić, zamjena Verica Malinar
2.    Stalni član Luca Milišić
3.    Ispitivači: 1. Marjana Šimić, 2. Marija Martinović, 3. Dubravka Kubat
-    12.8. 2014. ( utorak) u 8,30 sati – pismeni hrvatski jezik
-                            u 9,30 sati – pismeni matematika
-                       u 10,30 sati – pismeni njemački jezik
-    13.8.2014 ( srijeda ) u 8,30 sati – usmeni hrvatski jezik
-                      u 9,00 sati – usmeni matematika
-                          U 9,30 sati – usmeni njemački jezik

 

POVJERENSTVO XIV. – IV.b
1.    Predsjednica Greta Kuna
2.    Stalni član Nada Matijanić
3.    Ispitivači: 1. Marija Martinović, 2. Dragana Galić
-    12.8. 2014. ( utorak) u 8,30 sati – pismeni matematika
-                                u 9,30 sati – pismeni engleski jezik
-    13.8.2014 ( srijeda )      u 8,30 sati – usmeni matematika
-                           u 9,15 sati – usmeni engleski jezik                      

Molimo učenike i predavače da se pridržavaju satnice i rasporeda polaganja , radi uspješnog provođenja popravnih ispita.


Ravnatelj škole David Perić, mag.cin.

Ažurirano Ponedjeljak, 25 Kolovoz 2014 11:14

 

 Slikovni rezultat za PISA 2018

Slikovni rezultat za PISA 2018

Škola provodi informacijski sustav za elektronsko izdavanje svjedodžbi i uvjerenja učenika
Podatci o uspjehu svih učenika dostupni na klik miša
Analiza školskih podataka putem interneta