Rezultati upisa redovitih učenika u prvi razred srednje škole na prvom upisnom roku šk. 2016./2017.

  • PDF
  • Ispis
  • E-mail

SREDNJA ŠKOLA „USKOPLJE“        

Gornji vakuf-Uskoplje

Gradska b.b.

 

Z A P I S N I K

Sa sastanka Povjerenstva za upis redovnih učenika u prvi (I.) razred Srednje škole „Uskoplje“

Nakon prvog upisnog roka od 15. i 16. lipnja 2016. godine , Povjerenstvo za upis je utvrdilo objedinjene liste.

•         Lista za: Opća gimnazija- Uskoplje i Bugojno

•         Lista za: Zdravstvo (A) Medicinska sestra-Medicinski tehničar

•         Lista za: Mehatronika-tehničar za mehatroniku

•         Lista za: Elektrotehnika - elektromonter i elektroinstalater

Povjerenstvo je radilo u sastavu:

•         Predsjednica: Marjana Šimić, prof.

•         Član: Josip Barnjak, prof.

•         Član: Milenko Lončar, prof.

 

Lista za gimnaziju-odjel Bugojno

Ime i prezime                                                       

1. Ilijana Grabovac

2. Marija Jerković

3. Ivana Jezidžić

4. Antonela Kajić

5. Ivan Lovrić

6. Marko Lučić

7. Petranela Ljubas

8. Sandra Mijatović

9. Ružica Miličević

10. Luka Mostarac

11. Andrea Pocrnja

12. Laura Pocrnja

13. Miroslav Ristanović

14. Stjepan Udovičić

15. Matej Vejić

16. Marija Žulj

 

Lista za gimnaziju-odjel Uskoplje

Ime i Prezime

1. Željka Batinić

2. Toni Bošnjak

3. Monika Čurić

4. Glorija Galić

5. Filip Grabovac

6. Ivana Grabovac

7. Antoni Jerković

8. Katarina Juričević

9. Laura Livajušić

10. Marija Livajušić

11. Jelena Martinović

12. Iva Nikolić

13. Katarina Perić

14. Antonija Pilić

15. Katarina Pilić

16. Krešimir Pilić

17. Tea Rajić

18. Marko Šimić

19. Ines Zeko

20. Lucija Žuljević

21. Marija Žuljević

 

 

Lista za Zdravstvo (A)-medicinski tehničar/medicinska sestra

Ime i Prezime                 br.bodova

1. Fikreta Tiro                    86

2. Ana Ćuk                       75,5

3. Zerina Musa                  72,5

4. Tarik Kirlić                     71,5

5. Aiša Šehić                     66

6. Alisa Ribić                     63,5

7. Denis Zulum                 63,5

8. Belmin Čaušević           63,5

9. Nikolina Miloš                61,5

10. Melika Muratspahić         61

11. Sabiha Brkić                  61

12. Ajla Hamzić                    60

13. Ivana Zeko                    60

14. Aldin Čusto                     59

15. Zenaida Šehić                 58,5

16. Berzada Filan                  58

17. Lamija Delić                    58

18. Ana Zečević                    57,5

19. Edina Milanović                57,5

20. Veronika Budimir             57,5

21. Ivona Ćurčić                    57

22. Irena Radić                     56,5

23. Antonija Debeljak            56,5

24. Matea Marić                     56

25. Mijat Šarić                       55.5

_____________________________________________________________________________________________________

26. Antonija Šarčević              55

27. Irma Torlak                       55

28. Omer Jusufspahić              54

29. Adnana Ugarak                 53,5

30. Semina Gudić                    53

31. Adem Gudić                       53

32. Fadil Bešić                          52

33. Adna Šišić                          52

34. Mirza Mastalić                     51,5

35. Asmir Tataraga                   51

36. Haris Krpić                         50,5

37. Rijad Gurbeta                     50,5

38. Elvedina Tihak                    50

39. Aldina Muratspahić              50

40. Nejra Jusić                         49,5

41. Valentina Jurina                  48,5

42. Irma Jusufpašić                  46,5

43. Paulina Katušić                    46

44. Irfan Šumar                        41

45. Ružica Kolovrat                   41

46. Franciska Žulj                     40

47. Mustafa Šabić                     39,5

48. Lamija Bambur                   37,5

 

 

Lista za Elektrotehniku-Mehatronika

tehničar za mehatroniku

Ime i prezime                                                       

1.      Dragan Bandić

2.      Patricia Batinić

3.      Slava Blažević

4.      Luka Buljan

5.      Mario Džolan

6.      Damjan Jerković

7.      Lidija Juričević

8.      Filip Jurina

9.      Branimir Luketina

10.  Gabrijela Marinčić

11.  Antonio Milić

12.  Admir Muratspahić

13.  Katarina Novaković

14.  Ivan Novaković

15.  David Ramčić

16.  Helena Remić

17.  Marko Stjanović

18.  Ana Šako

19.  Marijan Tomić

20.  Andrej Topić

21.  Antonija Turić

 

 

 

Lista za Elektrotehniku elektromonter i elektroinstalater

Elektromonter

Ime i prezime                                            

1.      Zvonimir Brnada

2.      Dejan Jurleta

3.      Marko Livajušić

4.      Petar Lončar

5.      Josip Šarić

6.      Josip Tokić

7.      Luka Turić

Elektroinstalater

Ime i prezime                                      

1.    Ante Alvir

2.    Mišo Bartulović

3.    Toni Bilić

4.    Tonko Čurić

5.    Renato Jozak

6.    Mateo Stojanović

7.    Robert Šekerija

8.    Toni Žuljević

 

 

Rezultati će biti objavljeni 20.6.2014. na oglasnoj ploči i web stranici Škole.

Obavještavanju se zainteresirani kandidati da je drugi prijavni rok 27. i 28. 6. 2016. od 08:00 – 12:00 sati za sljedeća zanimanja:

  1.        Opća gimnazija- Uskoplje (4 slobodna mjesta); Bugojno (9 slobodnih mjesta)
  2.      Elektromonter i elektroinstalatera (po 5 slobodnih mjesta)
  3.   Mehatronika (4 slobodna smjesta)

Marjana Šimić , prof.______________________________________________

                                                                                                                                              

Josip Barnjak, prof.________________________________________________

                                                                                                                                               

Milenko Lončar,prof._______________________________________________

Gornji Vakuf-Uskoplje,

17.6.2016.

                                                          

Ažurirano Subota, 18 Lipanj 2016 14:54

 

 Slikovni rezultat za PISA 2018

Slikovni rezultat za PISA 2018

Škola provodi informacijski sustav za elektronsko izdavanje svjedodžbi i uvjerenja učenika
Podatci o uspjehu svih učenika dostupni na klik miša
Analiza školskih podataka putem interneta