Rezultati upisa redovitih učenika u prvi razred srednje škole na prvom upisnom roku šk. 2015./2016..

  • PDF

Zapisnik povjerenstva za upis redovitih učenika u prvi (I.) razred srednje škole u Srednjoj školi Uskoplje

Nakon zaprimljenih prijava i dokumenata za upis učenika u prvi razred srednje škole, povjerenstvo je izvršilo bodovanje sukladno natječaju Ministarstva znanosti, kulture i športa KSB i napravilo rang liste po strukama i zanimanjima.

1. Lista za: Zdravstvo – medicinska sestra- medicinski tehničar

2. Lista za: Elektrotehnika-elektroenergetika

3. Lista za: Strojarstvo - strojobravar

4. Lista za: Strojarstvo - bravar

5. Lista za: Promet-prometni tehničar

6. Lista za: Opća gimnazija

7. Lista za: Osobne usluge -frizer

8. Lista za:Ugostiteljstvo i turizam - kuhar


 Povjerenstvo:

1. Predsjednik: Josip Meštrović, prof

2. Član: Josip Barnjak, prof

3. Član:Dragana Galić, prof


 

Lista za: medicinska sestra-medicinski tehničar

Ime i Prezime, Br.bodova

1. Katarina Turalija 84

2. Ajla Vrebo 84

3. Medina Šehić 74,5

4. Stjepan Barišić 74

5. Sandro Šakić 73,5

6. Ilija Brizar 73

7. Mihaela Bagarić 72

8. Merima Muslimović 70

9. Almedina Šabić 68,5

10. Marija Katović 68

11. Vernesa Gudić 67

12. Tomislav Tokić 67

13. Petar Luketina 67

14. Barbara Bandić 65,5

15. Viktor Šekerija 65,5

16. Patrik Bilić 65

17. Sebastijan Martinović 64,5

18. Klara Tustonja 64.5

19. Ana Protuđer 63,5

20. Fatima Purivatra 62,5

21. Magdalena Peranović 62

22. Irma Burek 60,5

23. Magdalena Lagetar 59

24. Kristina Vrbanac 58

25. Katarina Posavac 58

26. Amna Šehić 57.5

27. Mihael Peraniović 56.5

28. Anđe Jelić 56,5

29. Ivana Sabljo 56

30. Josipa Katušić 56

31. Mirsad Milanović 56

32. Jure Ivančić 56

33. Matea Prskalo 56

34. Glorija Zeko 55.5

35. Gabrijela Katušić 55

36. Ana Zeko 55

37. Kristina Herceg 55

38. Magdalena Šapina 55

39. Anđela Lovrić 54,5

40. Ljubomir Batinić 54

41. Ervin Puljarga 54,5

42. Ruže Jelić 53,5

43. Marija Rajić 53,5

44. Selma Zec 53,5

45. Amila Hajdarević 53,5

46. Ivana Džalto 53

47. Luka Lučić 53

48. Filip Sičaja 52,5

49. Maja Tomić 52.5

50. Zinedin Bektić 52,5

51. Marija Bošnjak 52

52. Monika Žulj 52

53. Matej Radoš 52

54. Petar Trbara 52

55. David Udovčić 51,5

56. Gabrijela Dolić 51,5

________________________

57. Vlatka Klepić 51,5

58. Iva Dedić 51,5

59. Mensur Muminović 51,5

60. Vlatko Pilić 51

61. Merjema Redžebašić 51

62. Velida Kičin 51

63. Ana Buljan 50.5

64. Viktor Zeko 50,5

65. Belma Đambo 50.5

66. Melisa Ugarak 50,5

67. Tiana Rajić 50.5

68. Robert Matišić 49.5

69. Martina Rezo 48

70. Petar Subašić 47

71. Klara Govorušić 44,5

72. Darko Glibo 36,5

 

Lista za: elektrotehnika-elektroenergetika

Ime i Prezime ¸ Br. Bodova

1. Petar Matišić 84

2. Matej Dujmović 67,5

3. Filip Slipac 59,5

4. Dario Prskalo 58

5. Stipica Marina 56,5

6. Pavo Milić 56

7. Petar Jurić 55,5

8. Marko Budimir 54

9. Leonardo Glavaš 54

10. Gabrijela Krišto 51

11. Josip Batinić 50,5

12. Leo Janković 50

13. Blaž Vidović 46

14. Josip Žuljević 44

15. Toni Marić 37,5

16. Ilija Bandić 37,5

17. Pavo Topić 37

18. Ivica Posavac 36.5

19. Ivan Šako 36,5

20. Marko Ivanko 35,5

21. David Trogrančić 34

22. Kristijan Radoš 33

23. Ivan Babić 32.5

24. Marko Alvir 32

25. Stjepan Jurina 25,5

26. Kristijan Dolić 24,5

 

Lista za: opću gimnaziju

Ime i Prezime, Br.bodova

1. Mihaela Martinović 94

2. Ivana Ljubas 94

3. Marija Bandić 94

4. Tomislava Komarac 85

5. Jelena Grubeša 83

6. Davor Ramčić 80

7. Elena Bodrušić 79.5

8. Antonio Juričević 79

9. Monika Pilić 78,5

10. David Čivčija 78,5

11. Tomislav Juričević 78

12. Mario Jurina 77,5

13. Filip Herceg 72,5

14. Antonio Žuljević 69

15. Lorena Marinčić 63.5

16. Matej Kartalić 62

17. Kristina Škraba 59

18. Stella Janković 58

 

Lista za: promet-prometni tehničar

Ime i Prezime

1. Antonio Maros

2. Filip Žulj

3. Danijel Mišura

4. Nina Pocrnja

5. Ivana Ljubas

6. Andrea Akrap

7. Bruno Lučić

8. Dario Nenadić

9. Karlo Čubela

10. Igor Gvozden

11. Ivan Krajina

12. Stjepan Radić

 

Lista za: strojarstvo - strojobravar

Ime i Prezime

1. Vinko Protuđer

2. Franjo Žuljević

3. Branko Kožul

 

Lista za: strojarstvo - bravar

Ime i Prezime

1. Luka Jozić

2. Mateo Lučić

 

Lista za: osobne usluge -frizer

Ime i Prezime

1. Ana Jurina

2. Marija Bagarić

3. Zdravko Kalem

4. Ivana Škarica

 

Lista za: ugostiteljstvo i turizam-kuhar

Ime i Prezime

1. Anto Kvasina

2. Ivana Zeko

3. Ana Zeko

4. Marina Vukadin

5. Kristina Katušić

6. Ante Trbara

7. Ana Topić

8. Ivan Trbara

9. Marin Marinčić

10. Gabrijela Nikolić

11. Aldin Deranić

12. Ivan Kolakušić

13. Antun Mađar

14. Helena Radić

15. Mladenka Jurina

16. Džavid Babić

17. Helena Vukoja

18. Glorija Sliško

19. Ana Ćališ

20. Magdalena Bošnjak

21. Marin Babić

22. Dorian Dolić

23. Ivan Đikić

24. Luka Jelić

25. Ante Bešker

26. Đenita Bahić

 

Napomena: kod učenika s jednakim brojem bodova izvršeno je prošireno vrednovanje uspjeha i relevantnih predmeta.

Rezultati će biti objavljeni 18.6.2015. na oglasnoj ploči i web stranici škole.

Obavještavaju se zainteresirani kandidati koji se nisu javljali na natječaj i čiji uspjeh nije ušao po kriterijima u željena zanimanja mogu se prijaviti u drugom upisnom roku koji će biti 25.i 26. 6. 2015. godine.

Slobodna mjesta po strukama i zanimanjima.

1. Lista za: zdravstvo – medicinska sestra- medicinski tehničar 0

2. Lista za: elektrotehnika-elektroenergetika 2

3. Lista za: strojarstvo – strojobravar 11

4. Lista za: strojarstvo – bravar 12

5. Lista za: promet-prometni tehničar 16

6. Lista za: opća gimnazija 10

7. Lista za: osobne usluge –frizer 24

8. Lista za: ugostiteljstvo i turizam – kuhar 2


Gornji Vakuf-Uskoplje

17.6.2015.

 

Ažurirano Četvrtak, 02 Srpanj 2015 00:33

 

 Slikovni rezultat za PISA 2018

Slikovni rezultat za PISA 2018

Škola provodi informacijski sustav za elektronsko izdavanje svjedodžbi i uvjerenja učenika
Podatci o uspjehu svih učenika dostupni na klik miša
Analiza školskih podataka putem interneta