Djelatnici Srednje škole dr. fra Slavka Barbarića u šk. god. 2008./2009.

 

Uprava škole

 

Ravnatelj: Velimir Pinjuh, prof.

Tajnik: Tihomir Paponja, dipl. iur.

Računovođa: Ivica Raspudić, ekonomist

 

 

 

 

 

 

 

 

Pedagog

 

Emil Raspudić, prof.

 

 

 

 

 

 

 

 

Hrvatski jezik

Marija Buljan, prof.

Slavenka Sušac, prof.

Jadranka Medić, prof.

Ivona Brkić, prof.

Ilijana Sušac, prof.

Danijela Škegro, prof.

Ivana Musa, prof.

Marija Bevanda, prof.

Josipa Volarić, prof

 

Latinski jezik

Boško Luburić, prof.

 

Njemački jezik

Boško Luburić, prof.

Marijana Pavlović, prof.

Marijeta Pehar, prof.

Katarina Petrović, prof.

Mirjana Tomašević, prof.

Ilijana Aralo, prof.

Darija Bojović, prof.

 

Engleski jezik

Marijana Pavlović, prof.

Angela Čović, prof.

Kata Raspudić, prof.

Ivona Brkić, prof.

Danijela Škegro, prof.

Ilijana Aralo, prof.

Ivana Musa, prof.

Marija Bevanda, prof.

Josipa Volarić, prof.

 

Talijanski jezik

Mirjana Tomašević, prof.

 

Zemljopis

Vinko Braćić, prof.

Adela Škutor, prof.

Ruža Raič, prof.

 

 

Povijest

Mario Stojić, prof.

Adela Škutor, prof.

Ruža Raič, prof.

 

 

Matematika

Ivanka Vasilj, prof.

Marina Zubac, prof.

Mirjana Paponja, prof.

Monika Pinjuh, prof.

 

Informatika

Stipe Ćavar, prof.

 

 

Fizika

Šimun Tomas, prof.

 

Kemija

Ivan Glamuzina, prof.

Marija Vučić, prof.

 

Biologija

Neda Soldo, prof.

Marija Vučić, prof.

 

Glazbena umjetnost

Martin Boras, prof.

 

Likovna umjetnost

Dalibor Pehar, prof.

 

Sociologija, psihologija, logika, filozofija

Andrija Stojić, prof.

Zdravka Rupčić, prof.

Ana Zovko, prof.

 

Tjelesna i zdravstvena kultura

Stjepan Grbavac, prof.

Miljenko Bulić, prof.

Dario Karačić, prof.

 

Ekonomska skupina predmeta

Branka Vasilj, prof.

Draga Volarić, prof

Marija Juričić-Vasilj, prof.

Sanda Sušac, prof.

Snježana Kapular, prof.

Ankica Ćavar, prof.

Ružica Vučić, prof.

Kata Ravlić, prof.

Trgovinsko poslovanje

Poznavanje robe

Poslovne komunikacije

Dioničko gospodarstvo

Novčarstvo

Poduzetništvo

Gospodarstvo

 

Knjigovodstvo s bilanciranjem

Gospodarsko pravo

Poduzetništvo

Gospodarstvo

 

 

 

Strojarska skupina predmeta

Milivoj Pinjuh, prof.

Jozo Mišić, prof.

Vinko Rozić, prof.

Tehničko crtanje

Tehnički materijali

Metalne konstrukcije

Tehnologija bravarije

Računarstvo

 

Ugostiteljsko-turistička skupina predmeta

Krešo Milićević, prof.

 

Vjeronauk

 mr. sc. don Bernard Marijanović

 Reala Šakota, prof.

fra Marinko Šakota

 

Praktična nastava

Svetko Bambir, nastavnik praktične nastave

Franjo Mijatović, nastavnik praktične nastave

  

Pomoćno osoblje

Vera Pervan

Ilka Pervan

Marica Dugandžić

Zdravka Prga

Žarko Barbarić

Ruža Marinčić